meblertv.com.pl
Kupuj szybko bez zakładania konta!  

Artykuły

Strona główna  »  Artykuły


Uniwersalne wieszaki do TV pozwalają na montaż telewizorów LCD/LED/Plazma większości producentów. Atutem tego typu uchwytów montażowych jest to, że nie musimy wybierać dedykowanego mocowania do posiadanego przez nas telewizora, co często wiąże się z o wiele większymi nakładami finansowymi. Do najczęściej stosowanych należą uchwyty do telewizorów o uchylno-obrotowej konstrukcji, dzięki której możliwe jest odpowiednie dostosowanie ekranu telewizora do położenia naszego wzorku.
EFF 8340 Vogels to obecnie jeden z najlepszych na rynku stojak TV z regulowaną półką na urządzenia Audio/Video (możliwa płynna regulacja wysokości, szerokości oraz odległości od ściany), który dzięki estetycznemu wykończeniu, doskonale nadaje się do zastosowania w zarówno stylowych, jak i nowoczesnych wnętrzach. Stojak TV EFF8340 Vogels zaprojektowano z myślą o współpracy z telewizorami LCD i LED różnych producentów.
Stolik do telewizora A-240 to nowoczesny mebel RTV, który zaprojektowano z myślą o zastosowaniu w systemach kina domowego. Dzięki estetycznemu wykończeniu, wysokiej funkcjonalności oraz przystępnej cenie, stolik TV A-240 jest w stanie sprostać oczekiwaniom nawet wymagających użytkowników.
Prezentujemy estetyczny i funkcjonalny stolik pod TV A-232 H580, który doskonale nadaje się do współpracy z płaskimi telewizorami LCD, LED i Plazma, których przekątna ekranu jest nie większa niż 42 cale. Stolik TV A-232 H580 posiada dużą przestrzeń na sprzęt audio/wideo (dwie półki na urządzenia wchodzące w skład np. systemu kina domowego), dzięki czemu doskonale sprawdza się w sytuacjach, gdy oprócz telewizora chcemy postawić odtwarzacz DVD, Blue-ray lub tuner telewizji cyfrowej.
LC-S6 50C to wysokiej jakości stolik TV z uchwytem, umożliwiającym bezpieczny i wygodny montaż telewizora LCD, LED lub Plazma. Podstawową zaletą użytkową stolika do telewizorów LC-S6 50C jest możliwość współpracy z ekranami różnych producentów.

Archiwum